Krystyna Szczęch-Mroczek nadzoruje dział sprzedaży łódzkiej Pogody

Krystyna Szczęch-Mroczek z ramienia Eurozetu nadzoruje prace działu sprzedaży łódzkiego Radia Pogoda 89,6 FM. W Eurozecie, który ma 49 proc....

Krystyna Szczęch-Mroczek z ramienia Eurozetu nadzoruje prace działu sprzedaży łódzkiego Radia Pogoda 89,6 FM. W Eurozecie, który ma 49 proc. w spółce Classic FM (koncesjonariusz łódzkiej stacji), jest szefem sprzedaży rynków regionalnych. Równocześnie jest członkiem zarządu w Classic FM. Obecnie skompletowano dział handlowy Radia Pogoda - pracuje w nim czterech handlowców, traffic koordynator i dyrektor handlowy. Stopniowo zespół sprzedażowy będzie powiększany. Eurozet nie zmienił dotychczasowej polityki handlowej łódzkiej stacji. Nie wprowadzono zmian w cenniku. - Nie zamierzamy przeprowadzać żadnej rewolucji. Obecnie obserwujemy sytuację na lokalnym rynku. Jeżeli zajdzie taka konieczność, skorygujemy cennik - mówi Krystyna Szczęch-Mroczek. Dział sprzedaży łódzkiej stacji skupia się obecnie na sprzedaży spotów reklamowych. Znaczną część obecnych przychodów rozgłośni z rynku lokalnego stanowią bowiem tzw. sponsorowane akcje specjalne. Dyrektorem działu handlowego Radia Pogoda 89,6 FM jest Katarzyna Rażniewska. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.