Wawa rozpocznie nadawanie w Łodzi, kampania reklamowa w styczniu

Ponadregionalna sieć Radia Wawa w ciągu miesiąca rozpocznie nadawanie swojego programu w Łodzi na częstotliwości 90,1 MHz. Stacja otrzymała już...

Ponadregionalna sieć Radia Wawa w ciągu miesiąca rozpocznie nadawanie swojego programu w Łodzi na częstotliwości 90,1 MHz. Stacja otrzymała już stosowne dokumenty z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Do końca br. Wawa nadawać będzie testowo, aby sprawdzić zasięg techniczny nadawania. Na tej podstawie określi zasięg odbioru sygnału i potencjalną liczbę odbiorców. Na styczeń 2007 roku zaplanowano kampanię reklamową informującą o Radiu Wawa w Łodzi. Obecnie nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa i jakie media obejmie. Łódź jest 17. miastem, w którym ponadregionalne Radio Wawa będzie obecne - we wszystkich nadaje ten sam program. W tej chwili sieć nadaje w Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Koszalinie, Lublinie, Płocku, Rzeszowie, Olsztynie, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.