News Outdoor ostatecznie wycofuje się z segmentu billboardowego

News Outdoor Poland ostatecznie wycofuje ze swojej oferty billboardy. Do końca roku ma zdemontować pozostałe tablice - ma ich jeszcze...

News Outdoor Poland ostatecznie wycofuje ze swojej oferty billboardy. Do końca roku ma zdemontować pozostałe tablice - ma ich jeszcze 300, a na początku roku miał 600 nośników tego formatu. Jak pisaliśmy przed kilkoma miesiącami nt. sprzedaży billboardów, News Outdoor Poland rozmawiał z zainteresowanym ich zakupem AMS-em, firmą reklamy zewnętrznej należącą do Agory. Nie udało się nam ustalić, czemu nie doszło do ich sprzedaży. W segmencie billboardowym pozostają z dużymi sieciami nośników Stroer (ok. 15 tys. tablic) i AMS (ponad 12 tys. tablic). News Outdoor Poland, spółka należąca do koncernu News Corp. Ruperta Murdocha, koncentruje się teraz na rozwoju formatów 6x3, 12x3 i 12x4. W tym roku rozpoczęła budowę portfolio lokalizacji wielkoformatowych. Według nieoficjalnych informacji może poszerzyć portfolio o citylighty. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.