Wydanie specjalne "Urody" o medycynie estetycznej także po niemiecku

"Uroda" (Edipresse Polska) po raz pierwszy przygotowała swoje wydanie specjalne w dwóch językach - po polsku i po niemiecku. Jest...

"Uroda" (Edipresse Polska) po raz pierwszy przygotowała swoje wydanie specjalne w dwóch językach - po polsku i po niemiecku. Jest to "Medycyna estetyczna. Przewodnik", której niemiecka edycja jest do nabycia w największych miastach Niemiec. - Uznaliśmy, że możemy tam liczyć na duże zainteresowanie ze względu na wysoki poziom usług w Polsce w zakresie medycyny estetycznej i konkurencyjne ceny - powiedziała Marzena Reinert, dyrektor promocji "Urody". Dodała, że wydanie spotkało się z dużym odzewem ze strony reklamodawców. Miesięcznik co pewien czas opracowuje tematyczne wydania specjalne o różnych zagadnieniach związanych z urodą. W najbliższej przyszłości wejdzie na nasz rynek wydanie o pięknych włosach. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.