"Wizzit", magazyn pokładowy Wizz Air, będzie dwumiesięcznikiem

"Wizzit", magazyn pokładowy dystrybuowany na pokładach samolotów Wizz Air, od sierpnia 2007 r. zwiększy cykliczność i z kwartalnika stanie się...

"Wizzit", magazyn pokładowy dystrybuowany na pokładach samolotów Wizz Air, od sierpnia 2007 r. zwiększy cykliczność i z kwartalnika stanie się dwumiesięcznikiem. "Wizzit" obchodzi właśnie pierwsze urodziny. Jego wydawca, angielska spółka Ink-Publishing, szacuje dotarcie jednego wydania "Wizzit" na 850 tys. osób w tej chwili, a od przyszłego roku poziom ten ma wzrosnąć do 1 mln. "Wizzit" o objętości 156 stron w 50 proc. wypełniają treści po angielsku, w 25 proc. po węgiersku i w 25 proc. po polsku. Reklamodawcami są zwłaszcza firmy związane z turystyką, elektroniką, motoryzacją i inne. Większość z nich pochodzi z rynku polskiego. Ink-Publishing ma biura w Londynie, Singapurze, Nowym Jorku i Atlancie. Specjalizuje się w wydawaniu magazynów pokładowych. Rynek polski uważa za szczególnie perspektywiczny ze względu na dynamikę wzrostu rynku lotniczego. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.