Krzysztof Pućko dyrektorem działu serwisu w Heidelberg Polska

Krzysztof Pućko 1 listopada obejmie stanowisko dyrektora działu serwisu firmy Heidelberg Polska, producenta maszyn poligraficznych. Nominacja związana jest z potrzebą...

Krzysztof Pućko 1 listopada obejmie stanowisko dyrektora działu serwisu firmy Heidelberg Polska, producenta maszyn poligraficznych. Nominacja związana jest z potrzebą wzmocnienia i dalszej rozbudowy serwisu. Krzysztof Tomanek, dotychczas kierujący działem serwisu, pozostanie w firmie na stanowisku zastępcy dyrektora serwisu odpowiedzialnego za rozwój nowych produktów serwisowych. Krzysztof Pućko od lat związany jest z branżą poligraficzną. Ostatnio był odpowiedzialny za sprzedaż maszyn oraz dział inwestycji w Grafikus Systemy Graficzne. Ma 39 lat. Ukończył Wydział Informatyki Politechniki Warszawskiej (kierunek automatyka i robotyka) oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.