Maciej Kita będzie reprezentował markę Opera w OMG

Maciej Kita zostanie szefem Opery, marki, pod którą negocjacje z mediami będą prowadziły domy mediowe Omnicom Media Group. Będą to...

Maciej Kita zostanie szefem Opery, marki, pod którą negocjacje z mediami będą prowadziły domy mediowe Omnicom Media Group. Będą to OMD (Macroscope OMD i Optimum Media OMD), PHD Poland oraz Easymedia. Dom mediowy Easymedia działa obecnie w strukturach OMD Poland, jednak z uwagi na specyfikę tej agencji zostałby wyłączony z tych struktur, by podlegać bezpośrednio Omnicom Media Group. Maciej Kita pracuje w OMD Poland na stanowisku media buying directora. Negocjuje warunki dla trzech domów mediowych - Optimum Media OMD, Macroscope OMD i Easymedia. Jak już pisaliśmy, sieć PHD ma wystartować w Polsce w najbliższych tygodniach. Za tworzenie nowej agencji mediowej odpowiada Jakub Bierzyński, obecnie CEO grupy OMD Poland. Wprowadzenie do Polski sieci PHD będzie się wiązało z uruchomieniem struktury Omnicom Media Group, którą jako CEO będzie kierował Jakub Bierzyński. Podobnie jak na innych rynkach negocjacje w imieniu agencji Omnicom Media Group prowadzone będą pod marką Opera. W ostatnich miesiącach Omnicom uruchomił domy mediowe PHD w Rosji, na Węgrzech i Łotwie. Od początku tego roku powstało już 13 agencji pod tą marką. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.