"Newsweek" wydał edycję specjalną "Let's Newsweek"

"Newsweek Polska" (Axel Springer Polska) wprowadził dziś na rynek wydanie specjalne "Let's Newsweek" w cenie 11,30 zł. Jest to zbiór...

"Newsweek Polska" (Axel Springer Polska) wprowadził dziś na rynek wydanie specjalne "Let's Newsweek" w cenie 11,30 zł. Jest to zbiór wybranych tekstów z amerykańskiej edycji "Newsweeka". Teksty w wydaniu specjalnym są dobrane w ten sposób - zarówno pod kątem tematycznym, jak i językowym - aby były interesujące zarówno dla osób dopiero uczących się angielskiego, jak i tych, które swobodnie czytają angielską prasę biznesową. Uzupełnieniem dodatku jest zestaw ćwiczeń językowo-stylistycznych przygotowanych przez Wydawnictwo Szkolne PWN. Wydanie specjalne "Newsweeka" wspiera kampania w radiu i w tytułach Springera. Przygotowała ją agencja PZL, media zakupił MediaCom Warszawa. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.