Joanna Jagoda została HR managerem w MS Services

Dział eventów i promocji sprzedaży w MS Services, agencji BTL specjalizującej się w usługach wsparcia sprzedaży, wzmocniła Joanna Jagoda, która...

Dział eventów i promocji sprzedaży w MS Services, agencji BTL specjalizującej się w usługach wsparcia sprzedaży, wzmocniła Joanna Jagoda, która objęła stanowisko HR managera. Będzie odpowiedzialna za nadzór nad personelem realizującym zadania z zakresu promocji sprzedaży i eventów, a także zapewni wsparcie w obszarze zarządzania personelem przy innych projektach realizowanych przez MS Services. Jagoda karierę rozpoczynała w agencji Polymus na stanowisku asystenta ds. personalnych, następnie objęła stanowisko specjalisty ds. personalnych, na którym była odpowiedzialna za koordynację i budowę bazy personelu promocyjnego i merchandiserów na rynku ogólnopolskim. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.