Migut Media wydaje nowy tytuł - "Energia i Przemysł. Miesięcznik menedżera"

Na rynku pojawił się nowy tytuł wydawnictwa Migut Media - "Energia i Przemysł". Pismo skierowane jest do menedżerów średniego i...

Na rynku pojawił się nowy tytuł wydawnictwa Migut Media - "Energia i Przemysł". Pismo skierowane jest do menedżerów średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych, przedsiębiorstwach z branży energetycznej, gazowej, paliwowej oraz tzw. utilities. Podejmuje tematykę dotyczącą całej gospodarki, skupia się jednak na tematach związanych z sektorem użyteczności publicznej i produkcji. - Chcemy, aby nasze pismo przyczyniało się do wzrostu efektywności przedsiębiorstw, zwłaszcza tych kluczowych dla bezpiecznego wzrostu całej gospodarki, a także stało się platformą wymiany poglądów pomiędzy podlegającym regulacjom środowiskom a twórcami przepisów - mówi Dorota Zielińska, redaktor naczelny miesięcznika "Energia i Przemysł". Magazyn ukazuje się w nakładzie 10 tys. egzemplarzy, cena jednego numeru wynosi 10 zł. Objętość pisma wynosi 44 strony. (PN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.