"Budujemy dom" wprowadza nowe formaty reklamowe w e-wydaniu

Redakcja magazynu "Budujemy dom" (AVT-Korporacja) wprowadza nowe multimedialne formaty reklamowe w e-wydaniu miesięcznika. Możliwe formaty to: animacje, filmy, wizualizacje, kolekcje...

Redakcja magazynu "Budujemy dom" (AVT-Korporacja) wprowadza nowe multimedialne formaty reklamowe w e-wydaniu miesięcznika. Możliwe formaty to: animacje, filmy, wizualizacje, kolekcje zdjęć, rysunków, infografiki. Do standardowych formatów w e-wydaniu dołączane są prezentacje multimedialne. Cena prezentacji multimedialnej wynosi 500 zł za 1 MB, przy czym prezentacja nie może być większa niż 7-10 MB. Ceny reklam w piśmie wahają się od 2500 do 28 500 zł. "Budujemy dom" jest dostępny w e-wydaniu od września br., wydanie elektroniczne jest darmowe. Jest pierwszym - jak twierdzi - pismem budowlanym mającym e-wydanie. Nakład miesięcznika wynosi 50 tys. egzemplarzy (30 tys. egz. w wersji papierowej i 20 tys. w e-wydaniu). (PN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.