Kenneth Keller wiceprezesem i szefem marketingu Motoroli

Amerykański producent telefonów komórkowych Motorola ma nowego wiceprezesa i szefa marketingu (chief marketing officera). Został nim Kenneth Keller, były chief...

Amerykański producent telefonów komórkowych Motorola ma nowego wiceprezesa i szefa marketingu (chief marketing officera). Został nim Kenneth Keller, były chief growth officer w HJ Heinz Company oraz prezes rady nadzorczej i chief executive Heinza we Włoszech. Przedtem 10 lat spędził w Procter & Gamble, gdzie z sukcesami zarządzał marką Pringles i jej ekspansją w wielu krajach. W Motoroli będzie raportował do Eda Zandera, prezesa rady nadzorczej i chief executive firmy. Keller będzie odpowiadał za strategię i działania marketingowe korporacji, strategię rozwoju biznesu, politykę w zakresie współpracy z agencjami kreatywnymi, mediowymi i badań rynkowych. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.