Philips rozpoczął globalny przetarg na media, obejmie on także Polskę

Philips Electronics rozpoczął globalny przetarg na planowanie i zakup mediów. W pierwszym etapie obejmie on Stany Zjednoczone, a następnie zostanie...

Philips Electronics rozpoczął globalny przetarg na planowanie i zakup mediów. W pierwszym etapie obejmie on Stany Zjednoczone, a następnie zostanie przeprowadzony także na innych rynkach, w tym również w Polsce. Domem mediowym obecnie obsługującym Philipsa jest Carat. Agencja została zaproszona do konkursu. Dodatkowo w przetargu wezmą udział dwa lub trzy inne domy mediowe. Marketer nie podaje nazw tych agencji. Według założeń firmy nowy dom mediowy ma zostać wybrany do kwietnia przyszłego roku. Dokładna wartość budżetu nie jest znana. W samych Stanach Zjednoczonych Philips wydaje około 100 mln dol. rocznie na reklamę w mediach. ("Advertising Age", JN, JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.