Hanna Miecznikowska dyrektorem planowania strategicznego w Euro RSCG Warsaw

Hanna Miecznikowska awansowała na stanowisko dyrektora planowania strategicznego Euro RSCG Warsaw i będzie odpowiedzialna za jakość produktu strategicznego dla obecnych...

Hanna Miecznikowska awansowała na stanowisko dyrektora planowania strategicznego Euro RSCG Warsaw i będzie odpowiedzialna za jakość produktu strategicznego dla obecnych i nowych klientów agencji. Mocne zaangażowanie w projekty new business będzie jednym z priorytetów Hanny Miecznikowskiej na nowym stanowisku, podobnie jak długoterminowa wizja rozwoju działu i poszerzanie zakresu świadczonych przez agencję Euro RSCG usług strategicznych. Hanna Miecznikowska ma 12-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Zaczynała w agencji reklamowej TBWA/Hager, współpracując z kluczowymi klientami - Henkel/Schwarzkopf, USWest Polska, TP SA. W firmie doradztwa strategicznego Stratosfera była konsultantem i partnerem odpowiedzialnym za projekty strategiczne dla marek z kategorii FMCG, finanse, media. Z Euro RSCG Warsaw związana jest od maja 2005 roku, na stanowisku senior strategic plannera. Wakat na stanowisku szefa strategii w Euro RSCG był od momentu odejścia Marka Staniszewskiego, który od sierpnia br. pracuje w Young & Rubicam. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.