Ewa Surmacz i Joanna Carbol dołączyły do agencji Genesis PR

Do zespołu agencji Genesis PR dołączyły Ewa Surmacz i Joanna Carbol. Obie panie objęły stanowiska account managerów. Do ich obowiązków...

Do zespołu agencji Genesis PR dołączyły Ewa Surmacz i Joanna Carbol. Obie panie objęły stanowiska account managerów. Do ich obowiązków należeć będzie obsługa klientów w zakresie PR korporacyjnego oraz koordynacja zespołów wprowadzających spółki na giełdę. Ewa Surmacz ma 12-letnie doświadczenie zawodowe, w tym ponad 6-letnie w branży PR. Wcześniej pracowała w Partner of Promotion, Sigmie International, Proinvest Art Meritum. Specjalizuje się w IR oraz PR finansowym i korporacyjnym. Joanna Carbol dotychczas zajmowała stanowisko specjalisty ds. marketingu w firmie Sage Symfonia, gdzie prowadziła i współprowadziła projekty marketingowe i PR-owe, m.in. konkurs Księgowy Roku. Karierę w marketingu zaczynała w Datev Symfonia, skąd przeszła do Matrix.pl (w wyniku podziału Matrix.pl powstała spółka Sage Symfonia). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.