Zofia Bugajna i Miłosz Gromski konsultantami Edelman Polska

Zofia Bugajna i Miłosz Gromski są nowymi konsultantami agencji PR Edelman Polska. Oboje dołączyli do zespołu działu PR korporacyjnego. Zofia...

Zofia Bugajna i Miłosz Gromski są nowymi konsultantami agencji PR Edelman Polska. Oboje dołączyli do zespołu działu PR korporacyjnego. Zofia Bugajna będzie pracować na stanowisku account managera, a Miłosz Gromski - account executive. Zofia Bugajna wcześniej pracowała w agencji Euro RSCG Sensors, gdzie przez dwa lata odpowiadała za komunikację korporacyjną oraz brand PR firmy Volvo Auto Polska. Brała także udział w projektach dotyczących bezpieczeństwa ruchu drogowego dla PZU SA oraz Krajowej Rady Ruchu Drogowego. Karierę w branży PR rozpoczęła w należącej do grupy Leo Burnett agencji 180° PR. Wcześniej była związana z Radiem Merkury, TVP3 Poznań. Miłosz Gromski współpracę z Edelman rozpoczął jako praktykant. Uczestniczył m.in. w przygotowaniach europejskiej kampanii Climate Change. Doświadczenia z zakresu PR zdobywał m.in. w stowarzyszeniu Centrum Młodych Dyplomatów, gdzie organizował i koordynował inicjatywy o charakterze międzynarodowym. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.