Kolejna kolekcja "Życia Warszawy", teraz z filmami Discovery Channel

"Życie Warszawy" (Dom Prasowy) wprowadzi w czwartek 26 października kolejną kolekcję. Złoży się na nią osiem filmów produkcji Discovery Channel...

"Życie Warszawy" (Dom Prasowy) wprowadzi w czwartek 26 października kolejną kolekcję. Złoży się na nią osiem filmów produkcji Discovery Channel pod wspólnym tytułem "Wielcy drapieżnicy" o zwierzętach drapieżnych. Płyty będą się ukazywać w każdy kolejny czwartek, a znaleźć je będzie można w dodatku kulturalnym "Życia Warszawy" - "Po godzinach". Pierwsza płyta będzie w prezencie, kolejne - w cenie 3,99 zł plus cena gazety (1,50 zł). Dom Prasowy promuje nową kolekcję w TVN24, TVP3, w stacjach radiowych (Wawa, Pogoda, Eska, Eska Radom), na plakatach, w Multikinie, na mobilach w Warszawie i Radomiu, poprzez autopromocję. Przypomnijmy, że od 16 października "Życie Warszawy" prowadzi serię kolekcjonerską "Lektury wszech czasów". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.