Komex SA prowadzi przetarg już bez udziału Synergy

Firma Komex SA (właściciel sieci sklepów z odzieżą dla dzieci i młodzieży 5-10-15), która po raz pierwszy szuka agencji reklamowej...

Firma Komex SA (właściciel sieci sklepów z odzieżą dla dzieci i młodzieży 5-10-15), która po raz pierwszy szuka agencji reklamowej do realizacji kampanii wizerunkowej (patrz: DS "MMP" z 5 września), nie korzysta już z pomocy firmy Synergy Marketing Partners. Przypomnijmy, że Synergy w imieniu Komeksu przeprowadzała przetarg (Synergy była zewnętrznym działem marketingu firmy, podobne funkcje spełnia także w przypadku np. American Restaurants). Nie wiadomo, jakie były przyczyny tej zmiany. Tomasz Piotrowski, prezes Synergy, nie chciał się w tej sprawie wypowiadać. Do przetargu zaproszono pięć agencji: GPD, Just, ARRS Effectica, Paralotna i Tuba Uds.N. Prawdopodobnie Komex prowadzi bezpośrednie rozmowy z jedną z tych agencji, ale nie udało nam się skontaktować z firmą i potwierdzić tych doniesień. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.