RMF FM w akcji "Polska biega"

Najbliższy weekend na antenie RMF FM całkowicie podporządkowany będzie ogólnopolskiej akcji "Polska biega". Dziennikarze stacji Marta Grzywacz i Piotr Jaworski...

Najbliższy weekend na antenie RMF FM całkowicie podporządkowany będzie ogólnopolskiej akcji "Polska biega". Dziennikarze stacji Marta Grzywacz i Piotr Jaworski poprowadzą sobotni i niedzielny program bezpośrednio z krakowskich Błoni, gdzie odbędzie się największy bieg jesieni. O swoich treningach i sposobach spędzania wolnego czasu opowiedzą też w RMF FM m.in.: Maciej Kurzajewski, Dorota Stalińska, Leszek Balcerowicz, Przemysław Cypryański i Przemysław Babiarz. W niedzielnym biegu weźmie udział oprócz Jaworskiego także inny dziennikarz RMF-u Przemysław Skowron. Pobiegną razem z Robertem Korzeniowskim. RMF FM jest patronem medialnym akcji. Akcja promująca zdrowy tryb życia prowadzona jest przy pomocy samorządów w całej Polsce. Dotychczas do współpracy przy niej zgłosiło się ok. 150 gmin. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.