Luźne rozmowy w "Potrójnym espresso" w Radiu PiN 102 FM

"Potrójne espresso" prowadzą w warszawskim Radiu PiN 102 FM Bartłomiej Wejman i Cezary Szymanek. Jest to codzienna audycja publicystyczna nadawana...

"Potrójne espresso" prowadzą w warszawskim Radiu PiN 102 FM Bartłomiej Wejman i Cezary Szymanek. Jest to codzienna audycja publicystyczna nadawana od poniedziałku do piątku o 9.30. Program ma formułę rozmowy dwóch prowadzących z zaproszonym gościem. Rozmówcami są publicyści, socjologowie, psycholodzy i językoznawcy. - Brakowało nam pasma, do którego z założenia zapraszalibyśmy przede wszystkim obserwatorów i komentatorów, a nie bezpośrednich uczestników życia politycznego - mówi Emil Marat, dyrektor programowy rozgłośni. Cezary Szymanek, współautor programu, dodaje: - W naszym kraju dzieją się takie rzeczy, że czasem trzeba przecierać oczy ze zdumienia, w Radiu PiN można to robić przy dobrej kawie i z ciekawymi gośćmi. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.