Proximity Poland rozpoczyna współpracę z Hewlett-Packard

Agencja Proximity Poland wchodząca w skład grupy komunikacyjnej BBDO rozpoczęła współpracę z Hewlett-Packard Polska. Agencja jest odpowiedzialna za realizację standardowych...

Agencja Proximity Poland wchodząca w skład grupy komunikacyjnej BBDO rozpoczęła współpracę z Hewlett-Packard Polska. Agencja jest odpowiedzialna za realizację standardowych działań wspierających preferowanych partnerów HP w zakresie marketingu bezpośredniego skierowanego przede wszystkim do klientów MŚP (program, którego celem jest wspieranie wszelkich działań marketingowych partnerów HP). Aktywności dotyczą pełnego portfolio produktów HP. Działania realizowane przez Proximity są częścią programu HP Business Exe funkcjonującego na kilku rynkach europejskich, którego celem jest wspieranie działań najważniejszych partnerów biznesowych HP. Umowa pomiędzy Proximity Poland a Hewlett-Packard Polska jest wynikiem regionalnego przetargu, którym Polska również była objęta. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.