"WiK Wprost i Kultura" ma nowy serwis internetowy

Równolegle ze zmianą tytułu "WiK Wprost i Kultura" (AWR "Wprost") wystartował jego serwis internetowy w zupełnie zmienionej formie. Jest na...

Równolegle ze zmianą tytułu "WiK Wprost i Kultura" (AWR "Wprost") wystartował jego serwis internetowy w zupełnie zmienionej formie. Jest na bieżąco aktualizowanym źródłem informacji kulturalnych, m.in. z kalendarium imprez i wystaw, zapowiedziami i premierami filmów, płytami CD i DVD, repertuarem spektakli teatralnych oraz kin 120 miast Polski. Zawiera też leksykon z recenzjami i sylwetkami wykonawców. Dodatkowo w serwisie zamieszczono bazę "kulturalnych miejsc" Polski z danymi teleadresowymi i stronami WWW. Już wkrótce w serwisie mają pojawić się działy sztuka/foto z informacjami o wystawach i artystach oraz smak miasta z recenzjami restauracji i komentarzem Macieja Rybińskiego. Przypomnijmy, że od tego poniedziałku "WiK" stał się magazynem kulturalnym z programem telewizyjnym co tydzień bezpłatnie dołączanym do całego nakładu "Wprost". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.