Jacek Stalewski dołącza do Grandes Kochonos

Jacek Stalewski, który do końca miesiąca będzie pełnił funkcję dyr. generalnego Lowe GGK (patrz DS "MMP" z 13 października), od...

Jacek Stalewski, który do końca miesiąca będzie pełnił funkcję dyr. generalnego Lowe GGK (patrz DS "MMP" z 13 października), od listopada dalszą swoją karierę zawodową wiąże z agencją Grandes Kochonos. Od początku listopada Stalewski zostanie w agencji partnerem. Grandes Kochonos być może wkrótce stanie się polską agencją w sieci Jung von Matt, negocjacje w tej sprawie trwają już od wielu miesięcy. Wszystko ma się wyjaśnić w ciągu najbliższych tygodni. Oficjalnego ogłoszenia partnerstwa Grandes Kochonos z Jung von Matt można się spodziewać w listopadzie. W Grandes Kochonos pracują obecnie cztery osoby, ale według Stalewskiego do końca roku jej zatrudnienie ma wzrosnąć do dziesięciu osób. Grandes Kochonos wygrała przetarg Grupy Wydawniczej "Infor", startuje obecnie w kilku konkursach. Według Tima Hennessy'ego, regionalnego dyrektora sieci Lowe w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji, wybór następcy Stalewskiego ma nastąpić w drugiej połowie października. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.