Beata Jaworska będzie dyrektorem badań jakościowych Ipsos

Beata Jaworska podpisała list intencyjny w sprawie objęcia w Ipsosie stanowiska dyrektora badań jakościowych. To nowe stanowisko w firmie. Jaworska...

Beata Jaworska podpisała list intencyjny w sprawie objęcia w Ipsosie stanowiska dyrektora badań jakościowych. To nowe stanowisko w firmie. Jaworska obejmie je 1 lutego 2007 r. Będzie odpowiadać za koordynację i rozwój całości badań jakościowych w Ipsosie, podlegać jej będą wszystkie jakościowe zespoły badawcze. Beata Jaworska w ciągu ostatnich pięciu lat (przez dwie kadencje) pełniła funkcję członka zarządu Polskiego Radia, gdzie odpowiadała m.in. za całość działań marketingowych i sprzedażowych spółki. Wcześniej kilkanaście lat pracowała w branży badawczej - najpierw w CBOS, potem w Pentorze (m.in. jako dyrektor ds. badań). Ostatnio Ipsos uruchomił nowe centrum badań jakościowych umożliwiające m.in. transmisję online grup fokusowych. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.