Morski Studio opracowało kreację dla Konkursu Skrzypcowego

Morski Studio Graficzne przygotowało oprawę graficzną XIII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego, który odbędzie się w dniach 14-29 października...

Morski Studio Graficzne przygotowało oprawę graficzną XIII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego, który odbędzie się w dniach 14-29 października w Poznaniu. Główny motyw skrzypiec autorstwa Igora Morskiego pojawił się m.in. na billboardach, bannerach, citylightach i plakatach. Morski Studio współpracowało z Towarzystwem Muzycznym im. Henryka Wieniawskiego również przy okazji XI Międzynarodowego Konkursu Lutniczego, który odbył się w maju br. w Poznaniu. Morski Studio Graficzne specjalizuje się w działaniach BTL, głównie druku, i materiałach POS. Główni klienci agencji to m.in.: Skoda, Herlitz, BZ WBK, Enea, Estrada Poznańska. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.