Tomasz Lis i Janusz Berger założyli agencję Perspektywa PR

Byli pracownicy agencji Sensors Tomasz Lis i Janusz Berger założyli agencję Perspektywa PR Studio Architektury Marki. Obaj pełnili w poprzedniej...

Byli pracownicy agencji Sensors Tomasz Lis i Janusz Berger założyli agencję Perspektywa PR Studio Architektury Marki. Obaj pełnili w poprzedniej firmie funkcje account directorów. - Chcemy, aby nasz core business stanowiły działania public relations, ale nie będziemy się do nich ograniczać. Będziemy realizować także inne projekty związane z komunikacją marketingową - mówi Tomasz Lis. Agencja pracuje już dla kilku klientów, ale na razie nie ujawnia ich nazw, zatrudnia 6 osób. Tomasz Lis i Janusz Berger mają po 7 lat doświadczenia w public relations. Pierwszy z nich przed pracą w Sensors związany był z agencją BCA, a Janusz Berger pracował wcześniej w Point of View. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.