Izabella Więckowska brand managerem serwisu Badzpierwszy.pl w Mobile IT Group

Izabella Więckowska została nowym brand managerem serwisu Badzpierwszy.pl w firmie Mobile IT Group. Będzie koordynować działania marketingowe oraz nadzorować obsługę...

Izabella Więckowska została nowym brand managerem serwisu Badzpierwszy.pl w firmie Mobile IT Group. Będzie koordynować działania marketingowe oraz nadzorować obsługę klientów serwisu. Serwis Badzpierwszy.pl i związane z nim usługi kierowane są do rynku małych i średnich przedsiębiorstw, ze stosunkowo niewielkimi budżetami na promocję w internecie - celem tych usług jest zwiększenie skuteczności pozycjonowania witryn firmowych w wyszukiwarkach. Krakowska spółka Mobile IT Group zajmuje się kreacją internetową i promocją przedsiębiorstw w internecie, Badzpierwszy.pl to jeden z obszarów jej biznesu. Izabella Więckowska wcześniej była specjalistą ds. obsługi klienta w firmie Fax 2, która jest właścicielem sieci kilkunastu salonów z telefonami komórkowymi (brandowanych marką Orange). Więckowska zastąpiła na stanowisku brand managera Badzpierwszy.pl Katarzynę Krain, która pozostała w Mobile IT Group, jednak została oddelegowana do nowych projektów. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.