"WiK" co tydzień z "Wprost" w całym nakładzie, poszerzony o program TV

"WiK Wprost i Kultura" (AWR "Wprost") zwiększa zasięg, częstotliwość i poszerza formułę o program telewizyjny. Tytuł dołączany do "Wprost" co...

"WiK Wprost i Kultura" (AWR "Wprost") zwiększa zasięg, częstotliwość i poszerza formułę o program telewizyjny. Tytuł dołączany do "Wprost" co dwa tygodnie w zasięgu mazowieckim, będzie teraz ukazywał się z całym nakładem "Wprost" co tydzień. Cena "Wprost" nie zmienia się i wynosi 4,50 zł. Wersja warszawska "WiK-a" będzie jednak bogatsza objętościowo i treściowo. AWR "Wprost" ma nadzieję, że w ciągu kilku miesięcy uruchomi lokalne mutacje "WiK-a" w największych aglomeracjach. "WiK", pozostając informatorem kulturalno-rozrywkowym, zostaje teraz wzbogacony o program telewizyjny od czwartku do środy, tym samym, ukazując się w poniedziałki, ma wyprzedzać konkurencję. Program poleca znany krytyk Wiesław Kot. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.