Bank Millennium zapowiada ofensywę w kartach kredytowych

Bank Millennium wprowadził dwie nowe karty kredytowe Millennium MasterCard i Millennium MasterCard Gold. Tym samym Millennium jest jedynym bankiem w...

Bank Millennium wprowadził dwie nowe karty kredytowe Millennium MasterCard i Millennium MasterCard Gold. Tym samym Millennium jest jedynym bankiem w kraju, który oferuje klientom indywidualnym karty trzech wiodących systemów: Visa, MasterCard i American Express. Bank wprowadził także płaską kartę kredytową Niebieska Millennium dla osób z niskimi dochodami - od 650 zł netto. Dla dotychczasowych posiadaczy kart bank obniżył opłaty: w przypadku kart Visa nie pobiera opłat, jeśli roczne wydatki z karty przekroczą 12 tys. zł (w przypadku 8 tys. zł opłata wynosi 35 zł, a jeśli są niższe, to 60 zł za rok). W przypadku kart Visa Gold i MasterCard Gold limit wydatków bez opłat to 30 tys. zł (przy wydatkach powyżej 20 tys. zł opłata 100 zł, a poniżej - 200 zł). Dla wszystkich kart kredytowych okres bezodsetkowy został wydłużony do 56 dni. - Zmiany w strategii sprzedaży są kontynuacją naszej ofensywy na rynku kart kredytowych - mówi Joanna Tomicka, dyrektor zarządzający obszarem kart płatniczych Banku Millennium. - W II kwartale br. wydaliśmy aż 36 tys. nowych kart i był to jeden z najwyższych wzrostów na rynku. Wierzymy, że z naszą nową ofertą osiągniemy jeszcze lepsze wyniki. Szóste miejsce na rynku pod względem liczby wydanych kart jest sukcesem, ale nas nie satysfakcjonuje - deklaruje Tomicka. - To nie jest nasze ostatnie słowo, już pracujemy nad kolejnymi zmianami. Wprowadzeniu nowej oferty kart kredytowych Banku Millennium towarzyszy kampania reklamowa. Spoty emitowane będą od 9 października do 5 listopada m.in. w TVP, Polsacie, TVN i TV4. Kreację przygotowała agencja Mather Communications, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative Warszawa. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.