Marcin Rosati, były dyr. marketingu Samsunga, w zarządzie Media-Saturn

Marcin Rosati, dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży działu RTV/AGD w Samsung Electronics Polska, został nowym członkiem zarządu Media-Saturn Holding Polska,...

Marcin Rosati, dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży działu RTV/AGD w Samsung Electronics Polska, został nowym członkiem zarządu Media-Saturn Holding Polska, właściciela sieci marketów z elektroniką i sprzętem RTV/AGD Media Markt oraz Saturn. Odpowiada tam za dział zakupów. Zastąpił na tym stanowisku Zbigniewa Dulecznego, który w sierpniu br. awansował w strukturze holdingu Media-Saturn i wyjechał do Rosji. Rosati pracował w Samsungu 4,5 roku, a jego następcą na stanowisku dyrektora marketingu i sprzedaży sprzętu RTV/AGD został Marcin Bołbot, dotychczasowy dyrektor działu IT w firmie (o jego awansie piszemy również w dzisiejszym DS "MMP"). Koordynatorem ds. marketingu odpowiedzialnym za markę Media Markt w Media-Saturn Holding Polska jest Ewelina Piątek, zaś analogiczną funkcję w odniesieniu do marki Saturn pełni Daria Morawska. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.