Piotr Lech przejdzie z Ruchu do Edipresse Polska

Piotr Lech, dotychczas kierownik działu rozwoju technologii kolportażowych w pionie kolportażu i logistyki centrali Ruchu, przejdzie do wydawnictwa Edipresse Polska....

Piotr Lech, dotychczas kierownik działu rozwoju technologii kolportażowych w pionie kolportażu i logistyki centrali Ruchu, przejdzie do wydawnictwa Edipresse Polska. Obejmie w nim stanowisko dyrektora dystrybucji i będzie odpowiedzialny za kolportaż oraz biuro obsługi klienta. Swoje nowe obowiązki przejmie od początku czerwca br.

W ocenie Ewy Redel-Bydłowskiej, wiceprezes Edipresse Polska, której podlega dział dystrybucji, Piotr Lech wniesie do firmy doświadczenie z pracy w jednej z największych firm kolportażowych, w tym w szczególności z zakresu analizy i optymalizacji nadziałów. - Dla naszej spółki to okazja do nowego spojrzenia na kolportaż, z większym nawet niż dotychczas uwzględnieniem perspektywy naszych partnerów – firm dystrybucyjnych - mówi Redel-Bydłowska.

W Edipresse Polska Lech zastąpi Grzegorza Bareja, który w związku z nowymi planami zawodowymi po 13 latach rozstaje się z wydawnictwem. Bliższe informacje na temat jego nowego miejsca pracy nie są znane. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.