Malina Jankowska odpowiada za komunikację marketingową PwC

Malina Jankowska objęła stanowisko kierownika ds. komunikacji marketingowej w PricewaterhouseCoopers. Zastąpiła na nim Małgorzatę Sztejter. Jankowska jest odpowiedzialna za strategię...

Malina Jankowska objęła stanowisko kierownika ds. komunikacji marketingowej w PricewaterhouseCoopers. Zastąpiła na nim Małgorzatę Sztejter. Jankowska jest odpowiedzialna za strategię i koordynację działań promocyjno-marketingowych dla wszystkich pionów biznesowych PwC w Polsce, czyli audytu, doradztwa biznesowego i podatkowego. Przed objęciem stanowiska szefa działu marketingu była odpowiedzialna za marketing usług doradztwa podatkowego PwC na stanowisku marketing senior managera, natomiast jeszcze wcześniej jako PR manager zajmowała się kształtowaniem wizerunku firmy i koordynacją działań public relations. Z PricewaterhouseCoopers jest związana od 2003 roku.

Ukończyła studia na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowe studium menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. Doświadczenie zdobywała w agencjach United PR i Mmd Public Relations. Jest członkiem Polskiego Instytutu Relacji Inwestorskich. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.