"Czysty układ" z Hotpoint-Ariston

Indesit Company rozpoczyna dwumiesięczną akcję promocyjną zmywarek mającą na celu m.in. zwiększenie ich sprzedaży.

Indesit Company Polska rozpoczyna nową promocję konsumencką zmywarek marki Hotpoint-Ariston pod hasłem "Czysty układ". Przez dwa miesiące klienci mogą skorzystać z oferty, która obejmuje 5 lat gwarancji, 2 miesiące na bezpłatne testy oraz zestaw Calgonitu w prezencie.
Akcja obejmuje wszystkie modele zmywarek wolno stojących i do zabudowy marki Hotpoint-Ariston. Wspierana jest kampanią BTL w punktach sprzedaży z wykorzystaniem materiałów POS (naklejki i ekspozytory) przygotowanych przez agencję Albedo Marketing oraz wspólną kampanią z marką Calgonit.
Cele promocji "Czysty układ" to: zwrócenie uwagi na oszczędności, jakie niesie ze sobą korzystanie ze zmywarki, zwiększenie sprzedaży produktów w tym segmencie oraz budowa wizerunku marki Hotpoint-Ariston jako oferującej niezawodne produkty i dbającej o potrzeby konsumentów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.