Bis Polskie Radio będzie nadawać w weekendy audycje autorskie

Weekendowe audycje w Bis Polskim Radiu będą mieć charakter autorski. Za ich zawartość merytoryczną odpowiadają prowadzący je dziennikarze. Poświęcone będą...

Weekendowe audycje w Bis Polskim Radiu będą mieć charakter autorski. Za ich zawartość merytoryczną odpowiadają prowadzący je dziennikarze. Poświęcone będą m.in. muzyce i kulturze. Agnieszka Sielańczyk w sobotnie przedpołudnie prezentować będzie nowości rynku fonograficznego. Po godz. 18 Bartek Czarkowski w "Ctrl Alt" przedstawi muzykę rockową i alternatywną, w tym nowości muzyczne z rynku brytyjskiego i amerykańskiego. Po godz. 22 DJ Bert w "Domówce" przez cztery godziny będzie nadawać muzykę klubowo-elektroniczną. W niedzielne popołudnie o aktualnych zjawiskach w kulturze rozmawiać będą w "Kontrkulturze" Agnieszka Sielańczyk i Marek Staszyc. Wieczorem Novika i Lexus poprowadzą "Strefę miejską", w której zaprezentują wybraną przez siebie muzykę różnych wykonawców i gatunków oraz gościnne sety DJ-skie. W weekend nie zabraknie audycji dla dzieci. Będą to m.in. "Rusz głową", "A to to, co to?" oraz słuchowiska. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.