"Sat Kurier" może w przyszłym roku stać się miesięcznikiem

Wydawca magazynu "Sat Kurier", firma Hollex Sat Systems, rozważa możliwość zmiany cyklu wydawniczego pisma na miesięczny. Obecnie "Sat Kurier" jest...

Wydawca magazynu "Sat Kurier", firma Hollex Sat Systems, rozważa możliwość zmiany cyklu wydawniczego pisma na miesięczny. Obecnie "Sat Kurier" jest dwumiesięcznikiem. Pismo ukazuje się w nakładzie 25 tys. egzemplarzy, cena jednego numeru to 8 zł. Objętość wynosi 76 stron. Kolportaż obejmuje placówki Ruchu, Empiku i Kolportera oraz własną sieć dystrybucji. Wydawca pracuje też nad nowym tytułem, który miałby być poświęcony alarmom i technice inteligentnego domu. Dokładne plany jego publikacji nie są jeszcze znane. Hollex Sat Systems chce być również producentem programu telewizyjnego o nowych technologiach. Obecnie firma szuka nadawcy, z którym chce rozpocząć współpracę w tym zakresie. (PN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.