P4 wybrał Great Open House do realizacji testowego programu konsumenckiego

P4, operator komórkowy, rozstrzygnął przetarg, którego celem był wybór agencji BTL do realizacji tzw. programu Pilot, czyli pilotażowego programu konsumenckiego....

P4, operator komórkowy, rozstrzygnął przetarg, którego celem był wybór agencji BTL do realizacji tzw. programu Pilot, czyli pilotażowego programu konsumenckiego. Jego realizację powierzono agencji Great Open House. Szczegóły projektu nie zostały ujawnione. Jacek Hensler, dyr. marketingu P4, powiedział jedynie, że jest to próba sprawdzenia nowych rozwiązań marketingowych. Hensler dodał, że Great Open House została wybrana do realizacji tylko tego zadania i nie przesądza to o powierzeniu jej całościowej obsługi BTL. - O tym, kto będzie się tym zajmował, dopiero zdecydujemy - powiedział Hensler. - Najprawdopodobniej zadecyduje o tym przetarg. (AMS, TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.