Kilka awansów i nowe osoby w dziale reklamy Wydawnictwa Bauer

W dziale reklamy Wydawnictwa Bauer doszło do kilku awansów oraz zwiększono zatrudnienie. Paweł Iwanicki awansował ze stanowiska kierownika na stanowisko...

W dziale reklamy Wydawnictwa Bauer doszło do kilku awansów oraz zwiększono zatrudnienie. Paweł Iwanicki awansował ze stanowiska kierownika na stanowisko dyrektora działu analiz w dziale reklamy Bauera. Jednocześnie nastąpiło połączenie działów analiz w wydawnictwie, do tej pory podzielonych na część zajmującą się pismami luksusowymi i część odpowiedzialną za magazyny popularne. W biurze reklamy prasy motoryzacyjnej Marek Włodarczyk został mianowany starszym specjalistą ds. sprzedaży, a Beata Ciosek - starszym koordynatorem. Wzrosło zatrudnienie w biurach reklamy prasy kobiecej i prasy młodzieżowej. Do pierwszego z nich dołączyła Katarzyna Pryzowicz, która zajmuje się miesięcznikiem "Mam dziecko". Biura reklamy prasy młodzieżowej wzmocniły Magda Maj i Małgorzata Dominik. Asystentem biura reklamy prasy młodzieżowej jest Kamila Kuczyńska. (JD, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.