Art FM przejmuje obsługę marki Dekoral od Image Art

Agencja reklamowa Art FM wygrała przetarg na obsługę marki farb dekoracyjnych Dekoral produkowanych przez Polifarb Cieszyn Wrocław. Dotychczas markę tę...

Agencja reklamowa Art FM wygrała przetarg na obsługę marki farb dekoracyjnych Dekoral produkowanych przez Polifarb Cieszyn Wrocław. Dotychczas markę tę w zakresie strategii i kreacji obsługiwała agencja Image Art, która wraz z Art FM znalazła się na krótkiej liście przetargu. "O wyborze agencji zdecydowały badania, jakie przeprowadziliśmy" - powiedziała Barbara Adamska, menedżer marki Dekoral w Polifarbie Cieszyn Wrocław. W sumie w przetargu wzięło udział pięć agencji. Pierwsze efekty pracy Art FM będzie można zobaczyć w czasie świąt wielkanocnych - wtedy rozpocznie się kampania reklamowa farb Dekoral. Wysokość budżetu reklamowego nie została ujawniona. Nie wiadomo jeszcze, kto zajmie się planowaniem i zakupem mediów. Brane są pod uwagę dwa domy mediowe. Rozstrzygnięcie powinno nastąpić w tym tygodniu. Według monitoringu Expert Monitora wydatki reklamowe tej firmy w 2003 r. zamknęły się w kwocie 7,3 mln zł, z czego większość wydano na kampanie reklamowe marki Dekoral. Polifarb Cieszyn Wrocław zamierza w tym roku odświeżyć wizerunek marki Dekoral. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.