Wydawnictwo Murator zmieni makietę "Zdrowia", nowy szef grafików pisma

W ciągu kilku najbliższych miesięcy Wydawnictwo Murator wprowadzi zmiany w makiecie i layoucie magazynu "Zdrowie". Za zmiany będzie odpowiedzialna Magdalena...

W ciągu kilku najbliższych miesięcy Wydawnictwo Murator wprowadzi zmiany w makiecie i layoucie magazynu "Zdrowie". Za zmiany będzie odpowiedzialna Magdalena Limba, która wkrótce obejmie stanowisko szefa zespołu grafików "Zdrowia" w Wydawnictwie Murator. Wcześniej była m.in. dyrektorem artystycznym magazynu "Businessman Magazine" w wydawnictwie Business Press. Szczegóły na temat wyglądu nowej makiety miesięcznika nie zostały podane. "Zdrowie" od kilku miesięcy ulega zmianom. Pod koniec ubiegłego roku poszerzono formułę pisma, pojawiły się nowe sekcje. Zmieniono również nadtytuł pisma z "Rodzinny poradnik medyczny?" na "Chce mi się żyć". Z danych ZKDP - nakład "Zdrowia" w listopadzie ub.r. wyniósł 97,8 tys. egz., a rozpowszechnianie płatne - 53,6 tys. egz. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.