Marek Wójcicki został dyrektorem komercyjnym stacji 4fun.tv

Marek Wójcicki, ostatnio dyrektor sprzedaży w brokerze radiowym RMS Polska i niezależny konsultant, objął stanowisko dyrektora komercyjnego nowej telewizji 4fun.tv,...

Marek Wójcicki, ostatnio dyrektor sprzedaży w brokerze radiowym RMS Polska i niezależny konsultant, objął stanowisko dyrektora komercyjnego nowej telewizji 4fun.tv, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. W momencie powstawania tej informacji Wójcicki był nieosiągalny. W 4fun.tv będzie się zajmował koordynacją sprzedaży. Głównymi źródłami przychodu telewizji są spoty reklamowe, sponsoring programów oraz e-commerce. Właścicielem 4fun.tv jest spółka Comtica, której strategicznym inwestorem jest Nova Communications Group. Grupa docelowa kanału to młodzież w wieku 12-29 lat, a jego tematyka obejmuje m.in. rozrywkę: muzykę, life style, gry oraz sport. Wójcicki przed pracą w RMS Polska był dyrektorem sprzedaży agencyjnej w Agencji Reklamowej WAWa. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.