"Businessman Magazine" wprowadza nowe logo, layout oraz zmiany merytoryczne

Miesięcznik "Businessman Magazine" (wydawnictwo Business Press) od wydania kwietniowego zmodyfikował logo, ma nowy layout, zmieniony układ. Makieta stała się bardziej...

Miesięcznik "Businessman Magazine" (wydawnictwo Business Press) od wydania kwietniowego zmodyfikował logo, ma nowy layout, zmieniony układ. Makieta stała się bardziej przejrzysta i dynamiczniej łamana. Zastosowano urozmaicone czcionki w tytułach i wyeksponowano leady. Wyróżniające elementy graficzne mają "Raporty" "Businessmana". Prace nad nową makietą trwały pół roku. Autorką ostatecznej koncepcji jest szefowa artystyczna magazynu Joanna Żyngiel. Magazyn pokazuje więcej konkretnych firm i ludzi, zajmuje się śmielej tematami kontrowersyjnymi, wprowadza więcej dłuższych tekstów. W nowym "Businessmanie" nie będzie już działu makroekonomicznego "Po pierwsze". Jego zawartość w odświeżonej formule znajdzie się teraz w nowym dziale "Pod prąd". Powstał też nowy dział "Europejska firma" odpowiadający na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw przed wejściem do UE. Według danych ZKDP za XI 2003 r. rozpowszechnianie płatne "Businessman Magazine" wyniosło 28,6 tys. egzemplarzy. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.