Wydawca magazynu "Exklusiv" zdecydował się na niekonwencjonalne rozwiązania promocyjne

Rozpoczyna się seria imprez promujących tytuł "Exklusiv" (wydawca: spółka Aktivist wydająca bezpłatny miejski miesięcznik "Aktivist"). Imprezy będą powiązane tematycznie z...

Rozpoczyna się seria imprez promujących tytuł "Exklusiv" (wydawca: spółka Aktivist wydająca bezpłatny miejski miesięcznik "Aktivist"). Imprezy będą powiązane tematycznie z zawartością kolejnych numerów. Impreza inauguracyjna odbędzie się 1 kwietnia br. w klubie Diuna. Wydanie kwietniowe "Exklusiv" nazywane jest "grającym", ponieważ znajdą się w nim teksty, w których "gra" jest hasłem wywoławczym, np. o grach dla dorosłych, o nowojorskiej bohemie, filmach opowiadających o zespołach muzycznych. Atrakcjami numeru mają być artykuł o chińskiej scenie muzycznej oraz gra w wycinanki, w której można będzie ubierać modeli w ubrania z najnowszych kolekcji H&M, Benettona i Pumy. "Exklusiv" ma artystyczny charakter. Jest wysyłany do członków klubu Exklusiv w średnim nakładzie 40 tys. egzemplarzy. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.