Katarzyna Obuchowicz, brand manager Pepsi, przechodzi do Finlandia Polska

Katarzyna Obuchowicz, pełniąca dotychczas obowiązki brand managera marki Pepsi w Pepsi-Cola General Bottlers, przechodzi 1 kwietnia br. do firmy Finlandia...

Katarzyna Obuchowicz, pełniąca dotychczas obowiązki brand managera marki Pepsi w Pepsi-Cola General Bottlers, przechodzi 1 kwietnia br. do firmy Finlandia Polska. Obejmie stanowisko brand managera marki wódki Finlandia. Katarzyna Obuchowicz będzie opiekować się także marką wódki Maximus. Do tej pory za brand Finlandia odpowiadała Ewa Młynarczyk, która zajmowała się jednocześnie burbonem marki Jack Daniel's. Obecnie opieka nad markami Finlandia i Jack Daniel's będzie rozdzielona. Katarzyna Obuchowicz pracowała w PepsiCo przez ostatnie sześć lat. Andrzej Chmiel, dyrektor marketingu Pepsi-Cola General Bottlers, powiedział, że nieznane jest jeszcze nazwisko osoby, która ją zastąpi. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.