Zone Vision rozważa opcję wprowadzenia nowego kanału telewizyjnego dla kobiet

Firma Zone Vision bierze pod uwagę uruchomienie w Polsce nowego telewizyjnego kanału tematycznego dla kobiet. Chodzi o kanał Reality Life,...

Firma Zone Vision bierze pod uwagę uruchomienie w Polsce nowego telewizyjnego kanału tematycznego dla kobiet. Chodzi o kanał Reality Life, który właśnie startuje na rynku brytyjskim. Zone Vision ma już w swoim portfolio kanał Reality TV - skierowany przede wszystkim do męskiej widowni, który dostępny jest również w Polsce. Reality Life ma zdobyć głównie widownię kobiecą w wieku 18-49 lat. Programing stacji, podobnie jak w przypadku Reality TV, w dużej części składać się będzie z materiałów reporterskich dotyczących dramatycznych wydarzeń (np. akcji ratowania życia). W ub.r. uruchomienie nowych kanałów tematycznych w rozmowie z "MMP" zapowiadał Chris Wroński, prezes Zone Vision. Jednym z nich miał być kanał dla kobiet. "Są plany wejścia Reality Life na inne rynki europejskie. Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla Zone Vision i zawsze brana jest pod uwagę przy każdym nowym przedsięwzięciu telewizyjnym. W przypadku Reality Life trudno jednak obecnie wskazać konkretną datę ewentualnego uruchomienia w Polsce" - uważa Małgorzata Ślusarczyk, PR manager Zone Vision Poland. Na rok 2004 uruchomienie kanału tematycznego dla kobiet poświęconego tematyce life & beauty zapowiedziało kierownictwo Grupy ITI. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.