Agencja reklamowa Henyo Behrendt pozyskała dwóch event managerów

Agencja reklamowa Henyo Behrendt zatrudniła dwie osoby na stanowiskach event managerów. Michał Kiedrzyński był wcześniej menedżerem artystycznym klubu Jezioro Łabędzie,...

Agencja reklamowa Henyo Behrendt zatrudniła dwie osoby na stanowiskach event managerów. Michał Kiedrzyński był wcześniej menedżerem artystycznym klubu Jezioro Łabędzie, felietonistą w magazynie "Aktivist" oraz redaktorem działu kultury w portalu Ahoj.pl. Magdalena Zawada pracowała poprzednio jako kierownik organizacyjny i finansowy w Agencji Muzycznej oraz piastowała funkcję general managera krakowskiego klubu Stalowe Magnolie. Oboje zajmą się pracą w dwóch warszawskich klubach, których współwłaścicielem jest Henyo Behrendt - Szparki i Spawarki (otwarcie w kwietniu br.). Do zespołu agencji dołączyła także, po ukończeniu studiów, Karolina Mann jako junior account. Jej zatrudnienie wiąże się z odejściem z Henyo Behrendt do agencji reklamowej DougFaberFamily Magdy i Marty Tuszyńskich. Obecnie w agencji pracuje 10 etatowych pracowników. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.