W "Super Expressie" ruszyła trzecia w tym roku edycja zdrapki

"Super Express" rozpoczyna dziś kolejną, trzecią w tym roku edycję zdrapki. Potrwa ona do 21 kwietnia br. Dzisiejsze wydanie "Super...

"Super Express" rozpoczyna dziś kolejną, trzecią w tym roku edycję zdrapki. Potrwa ona do 21 kwietnia br. Dzisiejsze wydanie "Super Expressu" ukazało się w podniesionym do ok. 400 tys. egzemplarzy nakładzie (o mniej więcej 30 proc. więcej). Media Express, wydawca "Super Expressu", nową edycję zdrapki promuje na ponad 100 mobilach w całej Polsce, plakatach formatu A1 i B2, w punktach sprzedaży oraz w Radiu Zet, RMF FM i PR1. Do dzisiejszego wydania "Super Expressu" została dodana karta do gry, a codziennie dziennik będzie drukował numery pól do zdrapania. Na uczestników gry, tak jak w poprzednich dwóch edycjach, czeka 300 nagród, m.in. sprzęt RTV, zestawy komputerowe i telefony GSM oraz nagroda główna - samochód Citroen Xsara Picasso. Czytelnictwo "Super Expressu" w lutym br. wyniosło 11,8 proc., "Gazety Wyborczej" - 19,4 proc., "Faktu" - 22,8 proc. (PBC General, SMG/KRC Millward Brown Co., wskaźnik CCS). (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.