Kamis wspiera kampanią reklamową relaunch marki przypraw Galeo

Do połowy maja br. potrwa kampania reklamowa w prasie pod hasłem "Fartuszek i dobre przyprawy..." wspierająca realunch przypraw Galeo, marki...

Do połowy maja br. potrwa kampania reklamowa w prasie pod hasłem "Fartuszek i dobre przyprawy..." wspierająca realunch przypraw Galeo, marki z segmentu economy sprzedawanej przez Kamis-Przyprawy SA. Kreację kampanii przygotowała agencja J. Walter Thompson/Parintex, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MediaCom Warszawa. Pod koniec stycznia br. Kamis wprowadził do sprzedaży przyprawy Galeo w nowych opakowaniach i z nowym logo marki - ich autorem jest agencja Vanilia Cake. Pod marką Galeo Kamis oferuje 35 produktów. Reklamy pojawią się w tytułach poradnikowej prasy kobiecej, m.in.: "Pani Domu", "Przyjaciółka", "Dobre Rady". Kampania ma charakter wizerunkowo-informacyjny (akcentuje szeroką gamę produktów i niską cenę). (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.