Wydawnictwo Murator zmienia logo magazynu "M jak mieszkanie"

Wydawnictwo Murator od numeru kwietniowego zmieni logo miesięcznika "M jak mieszkanie". Na okładce miesięcznika pod logo po raz pierwszy pojawi...

Wydawnictwo Murator od numeru kwietniowego zmieni logo miesięcznika "M jak mieszkanie". Na okładce miesięcznika pod logo po raz pierwszy pojawi się również podtytuł "Przemebluj dom - odmień życie". Przebudowano także wewnętrzny układ pisma. Rubryka "Remont w domu" została przeniesiona na koniec magazynu i będzie się ukazywała na innym, szorstkim papierze. Nowe elementy zostały przygotowane przez Magdalenę Willmann, dyrektora artystycznego pisma, we współpracy z redakcją miesięcznika. Kwietniowy numer będzie wspierany promocją w punktach sprzedaży (m.in. plakaty w kioskach oraz dobra ekspozycja w salonach Kolportera). Według danych ZKDP sprzedaż magazynu w październiku ub.r. wyniosła 70,0 tys. egz. przy nakładzie 125 tys. egz., a w listopadzie ub.r. - odpowiednio 65,2 tys. i 125 tys. egz. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.