Agencja Orpha wygrała przetarg Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Agencja reklamowa Orpha z Wrocławia wygrała przetarg zorganizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie (PARP) na przygotowanie i realizację...

Agencja reklamowa Orpha z Wrocławia wygrała przetarg zorganizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie (PARP) na przygotowanie i realizację kampanii promocyjnej Wrocławskiego Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej. Trzymiesięczna (od kwietnia do czerwca) kampania będzie skierowana do przedsiębiorstw z sektora MŚP (małe i średnie firmy) z województwa dolnośląskiego, a jej celem będzie promocja usług szkoleniowych i budowanie wizerunku Wrocławskiego Centrum. Będzie ona prowadzona w formie mailingu i e-mailingu ("za zgodą") do firm produkcyjnych i usługowych z Dolnego Śląska (wybranych według wielkości zatrudnienia i obrotów handlowych) oraz reklam prasowych w "Gazecie Wyborczej". Przetarg prowadzony był w trybie ustawy o zamówieniach publicznych, wartość kontraktu określono jako kwotę "poniżej 30 tys. euro" (było to już trzecie podejście PARP do wyboru agencji - dwa poprzednie przetargi, w grudniu ub.r. i w lutym br., zostały unieważnione). W przetargu poza zwycięską agencją brało udział jeszcze pięć innych firm i instytucji, m.in.: Agencja Reklamowa Anny Turkiewicz, Biznes Advertising Management i Fundacja Turleja. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.