Event PR nawiązała współpracę z Wyeth i Hero Polska

Agencja Event Public Relations podpisała umowę o współpracy z koncernem farmaceutycznym Wyeth. W ramach kontraktu będzie realizowany cykl imprez promocyjnych...

Agencja Event Public Relations podpisała umowę o współpracy z koncernem farmaceutycznym Wyeth. W ramach kontraktu będzie realizowany cykl imprez promocyjnych nowego leku, które odbędą się wiosną br. w kilkunastu miastach Polski. Event PR zajmie się przygotowaniem imprez oraz nadzorem nad ich przebiegiem. Jednocześnie agencja rozpocznie pracę dla firmy spożywczej Hero Polska w zakresie działań PR dla marek Corny (batoniki muesli z mleka, miodu i ziaren zbóż) i Schwartau (produkty do dekoracji ciast: lukier, polewy, posypki etc.). Adresatem przygotowywanej kampanii informacyjnej są dziennikarze prasy kolorowej oraz dzienników. Umowa na obsługę PR z Hero Polska została zawarta na rok 2004 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.